X
x
جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد
فروش مال غیر یکی از شاخص ترین مصادیق خیانت در امانت
فروش مال غیر یکی از شاخص ترین مصادیق خیانت در امانت

فروش مال غیر یکی از شاخص ترین مصادیق خیانت در امانت

1391/9/3 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : malbakhtesa

به نام خدا
با سلام

بدون تردید فروش مال غیر یکی از شاخص ترین مصادیق خیانت در امانت است و در صورتی که هیئت مدیره بدون اذن اعضاء که صاحب و مالک حق عضویت و سهم شراکت در تعاونی هستند مبادرت به فروش حق عضویت آنان و انتقال به غیر نماید، باید در مراجع ذیصلاح هم نسبت به عنوان خیانت در امانت پاسخگو باشد و هم نسبت تأدیه حقوق و جبرن تضییع مال چه نسبت به عضوی که مال و سهم شراکت او به فروش گذاشته شده و چه نسبت به خریدار جدیدی که ممکن است در صورت قانونی نبودن و عدم قبول عضویت او مورد اضرار و خسارت قرار گرفته باشد.

و هیئت مدیره با مصوبه ادعایی که به دلائل مختلف فاقد اعتبار می باشد و گذشته از فقدان اعتبار به دلیل نداشتن حد نصاب اعضاء، از آنجا که با جو سازی و فریب اذهان عمومی مجمع و پنهان کردن دلائل واقعی عدم واریز یا عدم خروج از تعاونی در صورت نداشتن تمکن، رأیی مبتنی بر فریب یا ایجاد تبانی بعضی نسبت به بعض دیگر، این مصوبه جعلی را ایجاد کرده است، نسبت به عواقب نیز خود این افراد (هیئت مدیره فعلی) مسوول میباشند.

بنا بر رایزنی که با مشاوران حقوقی شده است حتی مالباختگانی که قبلا نیز تسویه حساب کرده اند حتی اگر تعهد بر عدم ادعای بعدی نموده باشند بازهم میتوانند اقامه دعوی و مابه التفاوت مبلغ دریافتی از تعاونی، با ارزش واقعی را مطالبه کنند.

و آقای قدمی که ورد زبانش گرفتن وکیل در مقابل هر عضوی که برای استیفاء حقوق خود شکایت کند میباشد، در واقع میخواهد از پول همه اعضاء تعاونی، برای دفاع از شخص خود در مقابل اعضاء دیگری که مطالبه حقوق مشروع و قانونی خود مینمایند استفاده نماید، و بدون تردید در صورت تحقق چنین چیزی نه تنها خود او بلکه بازرس نیز مورد سوال خواهد بود، و این خود یکی از موارد احتمالی خیانت در امانت میباشد.

 

مالباختگان تعاونی مسکن سبزآشیان قم

لطفا جهت اطلاع رسانی در وقت لزوم شماره خود را (در صورت تمایل با ذکر نام) به شماره زیر پیامک کنید:       
09335498335
اعضاء محترمی که مایل به ارسال مطالب جداگانه ای خارج از این وبلاگ هستند میتوانند به آدرس زیر ایمیل بفرستند:
mbsabza@gmail.com

برای ارسال نظرات خود روی (نقطه آبی) بالای صفحه کلیک کنید.  باتشکر 
مال باختگان تعاونی سبزآشیان قم

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
عضوچنین نظر داده: 01:57 ,1391/9/4

سلام برادر یا خواهر محترم این چه منطقی است که پیش گرفته اید اگر این اعضای بد حساب (طبق قانون وتایید اداره تعاون)اخراج نشوند ظلم به اکثر اعضای خوش حساب نیست .ایا شرعا باپول اکثریت پروژه پیش رود اقایان بدحسا ب دراخر بیاند پول راتکمیل کنند این درست است .بنای تعاون همکاری ومهربانی است چرا با این حرفهای بیهوده برای خود گناه میخرید .دراین تاسوعای حسینی توبه کنید .اگر خود را محق می دانید به محاکم شکایت کنیددیگر چرا تشویش اذهان عموممی کنید


: مال باخته
سلام
شما از هیئت مدیره هستید یا چعفرزاده یا پادوی آنها فرفی نمیکند.. اگر شمایی که خلبانی بلد نبودید آمدید بخاطر پولی به چیب زدن دارید هواپیمای تعاونی را روی زمین کشان کشان میبرید حاضر هم نیستید دندان طمع از مال اعضاء تعاونی بکنید اگر تعاونی را با این فلاکت نمیکشیدید، آنوقت آنهایی که میخواستند سر راه در ایستگاهی پیاده شوند و جایشان را به کس دیگری بسپارند راحت از مجموعه جدا میشدند و ایهمه حرفهای بی منطق از امثال شما که فقط به منافع خودتان فکر میکنید را نمیشنیدند اما شما کاری کرده اید که تعاونی که در بهترین موقعیت است و باید فیش و امتیاز آن گوهر نایافتنی باشد مانند پهن زیر پاست که همیشه یک عده ای که دیگر خسته شده اند و از نجات تعاونی از این فلاکت ناامید شده اند و حاضرند سرمایه ضایع شده خود را به حراچ و تاراچ بدهند و خودشان را نجات دهند. و الا ما چند سال است منتظریم فیش و عضویت خود را واگذار کنیم اما هر که پیدا می شود یک آدمی است میخواهد پول ده سال پیش را بدهد و سرمایه زندگی ما را بزخر کند و ما را مالباخته..
اگر یک مثقال وجدان دارید این را بفهمید که این ظلم ما نیست بلکه ظلم شما است هم به ما که ما را در این مخمصه گرفتار کرده اید و هم ظلم شما به همه اعضاء تعاونی که تعاونی را به این فلاکت انداخته اید..
زیاد هم حرف از مهربانی نزنید که آدم نمیداند از حرف شما بخندد یا گریه کند؟؟
در ضمن اگر حرف از توبه میزنید!! آنهایی باید بروند توبه کنند که آنقدر مال حرام خورده اند که دیگر هیچ وجدان و انصافی در وجود و بساط زندگی خود ندارند و وقت حراچ کردن مال مردم ککشان هم نمیگزد!
البته این آقایان خیلی انصاف دارند!! ولی نمیدانم چرا وقتی به مالباخته بیچاره توصیه میکنند که جای خود را به یک مال خر بی مروت با ثمن بخس واگذار کند هیچ ناراحتی از این که آن عضو را بیچاره و مالباخته کرده اند نمیکنند؟؟!!
یک عضوچنین نظر داده: 21:54 ,1391/9/8

سلام آقا یا خانم محترم ،
می گویند یک نفر با ماشین خود وارد یک خیابان شد و بعد با خود گفت : ای عجب ، چرا همه مردم دارند ورود ممنوع می آیند ؟ حالا نگو این بنده خدا خودش داشته ورود ممنوع می رفته !
حالا شده حکایت کار شما ، شما هیات مدیره و همه بازرس ها را مشکل دار میدانی ، آیا امکان ندارد که خود شما اشتباه بکنی ؟ البته همه اعضا ممکن است به عملکرد هیات مدیره انتقادهایی داشته باشند همانطور که قبلا هم در جلسه ها گفته اند اما اینگونه مانند شما بدون نام و نشان و فقط با تخریب کردن هیات مدیره ، اصلا کار درستی نیست ، لطفا این رویه را متوقف و از طریق قانونی نسبت به احقاق حقوق شخصی خود اقدام نمایید .


: مال باخته
آره آقای جعفرزاده شاید هم تو راست میگی!!! 200 ،300 نفر از یک تعاونی را مالباخته کردن و مالشون را حراج و تاراج کردن که چیزی نیست!! کار درست همینه که سر سفره پولای اعضای تعاونی فعلا شما خوب بارتون را ببندید و شکمتون را سیر کنید...
عضوچنین نظر داده: 21:44 ,1391/9/10

پادو خودت وجد وابادت هستن نفهم وبی شعور .هرکی هرحرفی میزنی مسخره می کنی


مال باخته : پادو که حرف بدی نیست اما این فحاشی شما هم چندان دور از انتظار نیست. و این فحاشی از منطق پیام قبلی شما هم به دور نیست. ای کاش شما حرف قبلی تان را میدیدید که آیا حاوی توهین و تمسخر هست یا نه!!
البته کسانی که پیگیر گفتگوهای روی این وبلاگ بوده اند شاهدند که تا به حال پیام و نظراتی که از خود آقای قدمی و آقای جعفرزاده یا کسانی از طرف آنها بوده تقریبا همگی در قالبی از شوخی و تمسخر بوده که جواب هم متناسب اظهار نظر گوینده بوده..
اما آقای محترم!! فحاشی شما و هر کسی که از قدمی و جعفرزداه حمایت میکند قابل تحمل است.. آنچه قابل تحمل نیست منطق غیر انسانی امثال شماست که فقط به منفعت شخصی خودتان می اندیشید اما اینکه قدمی و جعفرزاده با سیاست های غلط خود کاری کرده اند که عده ای میخواهند امتیاز خود را واگذار کنند اما به غیر از مالباختگی و از دست دادن سرمایه زندگی خود بعداز پنج سال ممکن نیست این برایتان اهمیت ندارد. تو کز محنت دیگران بی غمی....
خیرخواهچنین نظر داده: 21:29 ,1391/9/11

آقایاخانم به اصطلاح مال باخته سفارش می کنم که ازهدف اصلی یتان دورنشویدبه نظرات دیگران ارزش قائل شید همه که قدمی و جعفرزاده نیستندبه دیگران اعتمادکنید
رفته رفته لحن وبلاگ...می شود.سعی کنیدنقش افشاگرانه داشته باشیدومخاطبین را آگاه کنید


: دوست عزیز!
این آقایان برای سرپوش گذاشتن و منحرف کردن اذهان از سخن گفتن درباره عملکردشان که چند سال بر سر طعمه تعاونی با طمع پر کردن کیسه های خود با راحتی نشسته و سفره خانه خود را رنگین کرده و اکنون سرمایه اعضای تعاونی را به راحتی حراج میکنند بهترین کار را تمسخر یافته اند...

اما اعضای محترم بدانند!
آقای قدمی و آقای جعفرزداه از اولین کسانی بودند که پس از راه اندازی این وبلاگ از آن بازدید کردند و به ساعت نرسیده بود که سراسیمه و وحشت زده دو بار پیامک هشدار!! و اخطار و تهدید ارسال کردند، اما در طول این مدت، با اداهای شاهانه و اظهار اینکه برای اعضایی که مالباخته شده و بخاطر عملکرد آنان اموال و سرمایه زندگی شان بر باد رفته ارزشی قائل نیستند و آشکار کردن این واقعیت که وجدانی برای نگران شدن از ضایع کردن اموال اعضاء تعاونی ندارند علیرغم اینکه بدون استثناء هر روز چند بار صفحات وبلاگ را چک کرده اند اما تا بحال حتی یک کلمه حرف دارای منطق نگفته اند و تا به حال به جز سخنان تمسخر آمیز که شخصا یا کسانی از طرف آنها نگفته اند و اعضای محترم واقفند که این رفتار غیر مسوولانه گذشته از اینکه روحیه و رفتار غیر اخلاقی این آقایان متظاهر به منطق به اخلاق!! را نشان میدهد نشانگر ترس ایشان از مطرح شدن مسائل درباره عملکردشان میباشد...
عضو...چنین نظر داده: 21:33 ,1391/9/11

بی شک خائن عاقبت وخیمی خواهدداشت و روزگاری که برظالم می گذرد بدتراز روزگار مظلوم خواهدبود اه وناله ها ونفرین هایی که ازاعضاشنیدیم این پروژه راباهمه ی زرق وبرق وتبلیغات!به جایی نخواهدرساند.اعضای محترم بدین مطلب توجه کنند


: دوست گرامی!
آن کسانی که باید این حرفها را بفهمند فعلا خودشان را به خواب زده اند و البته چون تظاهر به منطق و بازی دادن اعضای تعاونی را در این چند سال تمرین کرده اند چند صباحی هنوز لقمه در روغن تعاونی خواهند داشت و در آینده هم اگر تعاونی و اموال همه اعضا بر باد رفت زرنگ های بی مسوولیت سفره و زندگیشان به برکت اموال اعضاء آنقدر رونق پیدا کرده که نسبت به درصد و سهم های آخر کار نقشه ها برایش کشیده اند خیلی غصه نخورند...
عضوچنین نظر داده: 20:04 ,1391/9/14

اقای قدمی واقای جعفرزاده!شماانتظارداشتیدتوسایت سراسر دروغ وریایتان همه به به وچه چه کنندتادیدیدنظرات افشاگرانه آمدجلوی اظهارنظر بازدید کنندگان راگرفتید؟!
اگرریگی به کفش نداریدبذاریدحقائق روشن شود،ننگ با رنگ پاک نمی شود!!!


: مال باخته
از لطف و زحمتی که دوستان کشیدند تشکر می شود.
نگران نباشید به زودی اعضاء تعاونی آدمهایی که با زرنگی و با عدم صلاحیت کافی به کیسه تعاونی خود را دوخته اند شناخته خواهند شد....
حق گوچنین نظر داده: 20:12 ,1391/9/14

بااحترام به همه ی اعضاباتوجه به اینکه این وبلاگ تنهازبان گویای واقعی کسانیست که نگران پروژه هستندونسبت به کفایت وامانت هیئت مدیره اعتمادی ندارند خواهش می شودکه افرادضمن حفظ متانت به بیان مطالب ودغدغه های خودبپردازندتاپرونده ی محکمی که علیه هیئت مدیره درحال تشکیل است صورت بهتری به خودگیرد.


: تذکرتان به جاست. از دوستانی هم که با اظهار نظر فضای گفتگوی اعضای تعاونی را گرم میکنند تقاضا میشود در زمیه حفظ سلامت فضای این گفتگو ما را یاری کنند.
عضوچنین نظر داده: 20:25 ,1391/9/14

اقای مهندس سلام علیکم.کجایی؟دیگه امضاجم نمی کنی؟فک کردیم بااین همه امضاهیئت مدیر روکن فیکون می کنی.ازت خبری نیست نکنه...ازچیزایی که می دونی به بقیه هم بگو!هیئت مدیره که عوض نشدتعداد اعضای هیئت مدیره هم که تغییرنکردهیچ برای شماوبقیه کری هم میخونن!!!!!!راستی هنوزفیشم داری؟؟؟یاازخیرش گذشتی ازت خبری نیست!!!توکه باحال بودی!!!


: سلام دکتر خوبی!
امضا جم کردن به روش قبلی دیگه تکراریه آدم باید اهل تنوع و خلاقیت و ابتکار باشه چیزایی هم که میدونم اینجوری حرومش نمیکنم گذاشتم به وقتش..
نگران نباش من شما رو تنها نمیگذارم فعلا با شما کار دارم چون شما خدمتگزار اعضا هستید!! من هم مواظبم خدمت شما کم نشه!!...
عضو اخراجیچنین نظر داده: 23:59 ,1391/9/14

بابا ما تاکی باید بشینیم ببینیم تو میخوای چکار کنی؟ فیشمون را که فروختن رفت ، پولمونم نریم بگیریم پس چکار کنیم آخه یه چاره ای بگو ، با 10 تا این این وبلاگا که نمیشه نه اونا رو برداشت نه پول میشه ، اسمت چیه ، چکار کنیم؟ اگه تا فردا نگی باید چکار کنیم من میرم پولمو میگیرم دیگه هم بهت کاری ندارم.


: شما چقدر در نقش بازی کردن ضعیف و کودن هستید؟؟!!! فکر میکنید با این نقش رسوا کسی را گول میزنید و به اشتباه می اندازید که برود پول خود را بگیرد و با تعاونی تسویه حساب کند و شما به خیال خودتان از شر او خلاص شده اید!! اعضاء مالباخته با این حرفهای ناشیانه شما نمیروند پولشان را بگیرند و خودشان با مالباختگی از عضویت تعاونی بیرون بیایند و شما را بر سر سفره چرب تعاونی به ادامه چپاول رها کنند
با نمکچنین نظر داده: 00:28 ,1391/9/15

آی مهندس شنیدم فیشتو فروختی زدی به چاگ نکنه درست باشه ،ما تاآخرش باهاتیم نکنه بزاری بری ،راستی نکنه بچگی کنی خودتو لو بدی


: آدم هایی که منطق ندارند و عملکردشان هم قابل دفاع نیست به جای اینکه جوابی برای سخن افراد داشته باشند دربه در دنبال این هستند که گوینده را پیدا کنند و فقط صدای او را هر طور شده قطع کنند!!...
همانطور که با دیدن چند نظر مخالف با خود در سایت تعاونی محل اظهار نظر اعضا را از سایت کندند تا دیگر زمزمه مخالفی خانه عنکبوتی انها را به لرزه در نیاورد...
تیزبینچنین نظر داده: 20:49 ,1391/9/19

اعضای محترم بایدمطلع باشندکه قراراست تعاونی تاسال 93 ماهانه 1.5میلیون ازاعضادریافت کندواین بدین معنی است که تاسال 93باید36میلیون دیگربه حساب تعاونی واریزگردد.به نظرشمااین کاربرای کارمندان گرامی کارراحتی است؟


مال باخته : وقتی تا به حال هیئت مدیره ده سال وقت (دو تا پنج سال) را توانسته از اعضاء مهلت بگیرد و این طولانی شدن و طبیعتا برخورد با تورم های گزاف را منطقی و طبیعی جلوه دهد، (و البته تمام وقت کاری را هم در بیمارستان مشغول شغل اصلی شان باشند) حتما این پول ها را هم راحت میتواند از آنها بگیرد!!!
نام :
ايميل:
سايت:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ